Kino Plenerowe w Krakowie na Miasteczku Studenckim AGH | Fundacja Studentów i Absolwentów Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie ACADEMICA
 • W centrum Miasteczka Studenckiego Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie (MS AGH) na dachu jednego z największych koncertowych klubów w Polsce – Akademickiego Centrum Kultury Klub STUDIO (ul. Budryka 4) – zamontowany został ekran LED o wymiarach 4m x 3m (12m2). Zastosowana w nim nowoczesna technologia pozwala nie tylko na emisję reklam w najwyższej jakości, ale także na zorganizowanie plenerowego kina.

  Wykorzystując potencjał ekranu w trakcie Juwenaliów Krakowskich 2010 odbył się premierowy seans Kina Plenerowego. Wyświetlona została polska komedia „Chłopaki nie płaczą”, która zgromadziła przed telebimem wielu studentów i mieszkańców Krakowa.

  Projekcje filmów będą odbywać się cyklicznie dzięki współpracy firm Apollo Film Sp. z o.o., MediaSphere oraz Fundacji Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie ACADEMICA.

  Patronat objęli:
  onet.pl, Studenckie Radio17, Informator Kulturalny Gdzie?Co?, portal dlaStudenta.pl, portal MyKulturalni.pl oraz URSS TV HD.

  Wszelkie informacje dotyczące tego projektu można znaleźć na stronie www.kino.klubstudio.pl.

fundusze UE